Polityka prywatności

Frej - Spółka Cywilna - operator strony wwwfrejsc.pl - nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony.

Mając na uwadze prawo do ochrony prywatności każdego z naszych odwiedzających ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o odwiedzających do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Podczas korzystania ze strony wszyscy użytkownicy pozostają anonimowi, a wypełnione formularze kontaktowe trafiają tylko i wyłącznie do firmowych skrzynek pocztowych.

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, nie ujawniane osobom trzecim. Obejmują one informacje o oglądalności serwisu.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW.

Materiały użyte w serwisie są własnością Fres S. C.

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania, publikowania, i/lub modyfikowania materiałów fotogrficznych oraz logotypu bez zgody FREJ S.C.